25/07 На Волині у лісі знайшли мертвих диких свиней
25/07 Лорен Грэм: «Россия может предложить великие идеи, но не в состоянии ими воспользоваться!»
25/07 100 дней одиночества правительства Гройсмана
25/07 ЗБРОЯ МАСОВОГО УРАЖЕННЯ ДЛЯ СОСОН ТА ЯЛИН
25/07 Менше відсотка. Саме стільки лісу вирубують щороку
25/07 Гройсман розпорядився про аерофотозйомку лісів для моніторингу вирубки
25/07 Баланс Кипра и Востока
25/07 Контрабанда лісу на Західній Україні нищить внутрішній ринок
24/07 Цукмен откроет в парке Райниса древесную мастерскую
24/07 Держгеокадастр «не побачив» дерев і віддав 1,5 га лісу під дачі
24/07 Масована політична атака на Фищука: брудні технології під виглядом демократичних розслідувань
24/07 На Рівненщині затримали вантажівку з деревиною
24/07 Сила депутатского мандата: борьба с коррупцией или участие в шантаже?
24/07 Земельна мафія Київщини. Інтерв’ю з головним фігурантом справи про мерів-феодалів

ЗАКИДИ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ НА АДРЕСУ ЧЕРНІГІВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ – БЕЗПІДСТАВНІ!

Интересная статья... Первая фраза уже перл: ОУЛМГ (госслужба) - " єдині серед постійних лісокористувачів Чернігівщини, хто продає продукцію на відкритих торгах"...

Безкарна рубка лісів на Закарпатті - наслідок відсутності процесу децентралізації, - Москаль

Очень короткий, но емкий спич Генадия Генадиевича...Он прав, никто не хочет отдавать курицу несущую золотые яйца, но не говорит  о том, что многие хотели бы её забрать. В дополнение ещё один ролик о рубках, который я кажется не размещал.М.П.    

ДОРОГА, ЩО ВЕДЕ ЛІСНИМИ СТЕЖКАМИ

Фелікс Гербут відзначив ювілей. От всей души присоединяюсь к поздравлением. С Феликсом Федоровичем когда-то (1979 или 1980) встречались, на станции в Мукачево. Он этого конечно, точно не помнит, - я был совсем пацаном, а вот я его хорошо запомнил. Он и тогда и сейчас был яркой личностью.  Присоединяюсь к поздравлениям: здоровья и долгой активной жизни. М.П.

Новости Министерства аграрной политики

В июле  в Министерстве агрополитики произошел ряд перемен, которые прямо или косвенно повлияют на лесное хозяйство. Ниже подробности. М.П.

Кому нужны такие рубки? Взгляд из Новоград-Волынска

Ниже две интересных  статьи из газеты" Звягель" (Новоград-Волынский), связанные общей теме: одна совсем свежая (22.07), а другая от 27 мая текущего года. М.П. Вирубка лісів: де закінчується регульований процес і починається безконтрольне господарювання?

ЛВ. ЗМІНА КЛІМАТУ: ЧИ МОЖНА ПОМ’ЯКШИТИ НАСЛІДКИ ДЛЯ ЛІСУ?

Клімат Землі ніколи не був стабільним – в одні періоди всю Землю вкривали тропічні ліси, в інші – на значні території наповзав льодовик. Водночас на початку ХХ століття потепління набуло нечуваних темпів, а до кінця XXI століття прогнозується зростання температури повітря на 1,1-6,4 °C. За даними кліматологів України, протягом 1901-1960 рр. річна температура повітря зросла на 0,1-0,4 °С, а за останні 40 років ХХ століття у степових регіонах – на 0,5 °С, у лісостепових – на 1,3 °С, у поліських – на 1,4 °С.

Павло Динька: «Реформи і наука – паралельні площини»

Напевно, сьогодні жодне шоу не обходиться без питань лісу. Викривають, розповідають, покривають, розставляють крапки над «і», вирішують, що робити, а чого не робити. А між тим ситуація стає дедалі складнішою. Бо про ліс важливо не тільки говорити, а й розумітися у справі, працювати на його благо і дивитися у майбутнє. Лісівникам пропонують безліч варіантів, проте чим більше часу спливає у пошуку правильного напрямку, тим далі можна зайти у безвихідь. Потрібно фахові, мудрі та виважені підходи. Позиція, зосереджена на розвиткові, а не на споживацькій політиці.

Колонка редактора "ЛВ". Від кого користь, а від кого – тінь

«Багато мови, мало діла», – казали колись наші предки і не поважали базік. Піднявши історію і зробивши певний аналіз, бачимо – крикунів свого часу вправно використовували на свою користь ті, хто хотів дістатися до влади швидко і легко, без зайвих зусиль. Люди праці ніколи не кричали на мітингах, у них на це зазвичай не було часу. Для того, аби залишити роботу і вийти на протистояння, мала бути надто вагома причина і усвідомлення потрібності справи.

Кристина Юшкевич: "відомство не втручається у діяльність держлісгоспів, не дає вказівок щодо укладання експортних чи інших прямих угод"

Это фраза очередной (пятый? десятый?) раз прозвучавшая на встрече с деревообработчика Черниговщины, побудила меня опубликовать ещё один раздел из рабочей записки по поводу моратория на экспорт. Я не могу не верить Кристине Васильевне, но хочется спросить: "Хорошо Гослесагентство не вмешивается деятельность лесхозов, но кто же тогда руководит их экспортными поставками?" Поверьте, без руководства сверху, ни один директор таких впечатляющих результатов достичь бы не смог...М.П.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта