25/05 НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КРАДУТЬ ДУБИ
25/05 Ліс знову крадуть...
25/05 Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!
25/05 Місцеві дубові деревообробники відмовляються брати участь в аукціонних торгах
25/05 18 травня відбулась конференція RERAM «Ресурсоефективність та стале виробництво у лісовому секторі Східної Європи»
25/05 Браконьєрським пострілом завдав збитків на 20 тисяч гривень
25/05 Кругова порука знищує ліси: Як це зупинити, – репортаж
25/05 30 травня поточного року об 12 годині відбудеться розширена колегія Держлісагентства
25/05 Дорожній фонд та децентралізація доріг. Як це буде
24/05 Заборона вирубки лісу може обернутися суттєвою проблемою для черкащан
24/05 134 залізничні вагони з деревиною, оформлені для експорту як дрова, заблокували колії на станціях Чоп і Батєве
24/05 О.Семерак: нову редакцію санітарних правил в лісах представлять на засіданні уряду
24/05 На Львівщині незаконно зрубили деревини на 1,8 млн грн
24/05 СБУ расследует причастность предприятий Ахметова к поставкам древесины террористам в ОРДЛО

Удосконалення юридичної відповідальності за порушення лісового законодавства та протидія обігу незаконно добутих лісових ресурсів: рекомендації щодо внесення змін у законодавство

Лесникам не надо объяснять на сколько важен вопрос вынесенный в заголовок отчета, предлагаемого Вашему вниманию. Сейчас в Украине действуют правовые нормы, определяющие ответственность за лесные преступления, которые на мой взгляд лишены здравового смысла, не справедливы и абсолютно не эффективны. С их помощью привлечены к ответственности сотни абсолютно безвинных работников лесной охраны, но ситуация в целом только ухудшилась.  Автор отчета хорошо известен большинству  лесоводов - это Олег Сторчоус, эксперт команды Всемирного Банка программы ФЛЕГ, автор ряда работ по противодействию коррупции, административной и криминальной ответственности в лесном хозяйстве.

Завідувач лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» Чорнобров Оксана Юріївна – лауреат премії Президента України для молодих вчених

От души поздравляю исключительно симпатичный коллектив совсем маленькой лаборатории и его руководителя. Отличное начало.. Не останавливайтесь на достигнутом. Вперед  - за Государственной премией в области науки и техники !!! Цель оставаясь такими же молодыми получить премию "для взрослых" М.П. 

Хто покриває чорних лісорубів на Черкащині

У Смілянському лісництві на Черкащині наприкінці минулого тижня невідомі вирубали і намагалися вивезти десяток реліктових дубів. Ще майже стільки ж дерев інших порід пошкодили. Завершити злочин лісорубам завадили. За фактом незаконної рубки поліція зареєструвала кримінальне провадження.

Увага! Закінчується передплата лісівничих видань на друге півріччя 2016 року!

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», їх видавництво здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мисливського господарства та полювання

Ниже текст законопроекта и пояснительня записка. /Посмотрел бегло и сразу наткнулся на неравенство структур разной собственности в плане дичеразведения. "Мисливські тварини, вилучені з природного середовища в установленому законом порядку, розведені в неволі, напіввільних умовах або набуті іншим шляхом, не забороненим законом, можуть перебувати у комунальній власності чи приватній власності юридичних і фізичних осіб." А почему пропущены юридические особы государственной собственности? Может лесхоз направить свою законную прибыль на дичеразведение и пользоваться к примеру вольерами на равных условиях с коммунальными предприятиями? "Мисливські угіддя надаються у користування на строк не менше ніж 20 років." А на 150 лет можно? И т.д.М.П.

Ліс рубають – аж тріски летять. Яка ситуація з вирубкою карпатських лісів? Інфографіка

Качественная и очень неприятная иконографика. Такое впечатление, что разварачивается масштабная война "КОГО ТО" с "КЕМ ТО"  в которой крайними делают лесоводов. Не отрицаю, в лесном хозяйстве за последние 10 лет сделано много глупостей и накоплено много негатива, но  все это не должно перечеркивать огромной важности  работы лесных специалистов  для государства и общества. Не могу понять только откуда идет информация о дотациях импорта из Украины в ряде стран ЕС? М.П.

Заповідний фонд — не резервація для місцевих громад

Я очень надеюсь, что данная статья станет началом нового витка обсуждения проблем природоохранной политики Украины. Уверен что врядли что-либо путное можно построить на лжи. Много раз доказывал, что положение о наличии некого европейского процента заповедных территорий - это ЛОЖЬ, положенная в основу украинской политики заповедания.  Уже 10 лет жду возражений...Между тем, ЛОЖЬ о том, что Украина отстает от Европы по проценту заповедности, стала привычной для чиновников Минприроды, более того стала частью экологической политики Украины... Это не тот путь...М.П.

Михайло ПОПКОВ: «Лісові реформи знову доведеться готувати майже з нуля»

Пару дней назад Олег Листопад позвонил и спросил меня когда и где я родился. Я пошутил, сказал что родился в Биробидане, но лучше напиши в Комсомольске на Амуре (это совсем рядом), потому как и друзья-ветераны и посетители УЛ мне проходу не дадут...Было очень плохо слышно...и Олег не понял, что я пошутил....Как результат в этой статье, выход которой для меня очень неожиданен стоит не верное место моего рождения. Правда такая же ошибка была допущена и в 1971 году... - в комсомольском билете. Не стесняюсь ни места рождения -Биробиджан столица ЕАО, ни национальности - русский, ни убеждений -  интернационалист.М.П.

Роман Дудич і далі керує лісом?

Ще у квітні 2010р., перевіркою, яку провели спеціалісти "Львівлісозахисту" було виявлено незаконне вирубування дерев у Державному підприємстві "Львівське лісове господарство". Загальний об’єм вирубаної деревини становив 965,8 куб. м, у грошову виразі вартість збитків оцінювалася в 1 633 603,92 грн. Директором цього підприємства на той час був Роман Іванович Дудич. Дивує той факт, що незважаючи на завдану державі шкоду в особливо великому розмірі, цей добродій не поніс кримінального покарання, а був всього-на-всього… звільнений із займаної посади!

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта