Х. Юшкевич стала одним з лауреатів премії "Свинство року"


Х. Юшкевич стала одним з лауреатів премії "Свинство року"

008. У номінації: «Лісогуб року» - отримує т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич
За непрофесіоналізм та блокування реформ лісового сектору

Чиновницею здійснюється блокування реформи лісового сектору України. Не виконано жодного з пунктів Коаліційної угоди, які стосуються лісового сектору, зокрема, не проведено розділення функцій управління лісами та ведення в них господарської діяльності. Лісове господарство залишилося у 2016 році без державного фінансування на охорону та догляд за лісами, що призвело до підвищення рівня пожежної небезпеки та росту числа крадіжок лісу, особливо у південних та східних лісгоспах, а у Карпатах та Поліссі – до зростання обсягів рубок з метою забезпечити кошти на ведення лісового господарства самостійно.

Т.в.о. голови ДАЛР блокує створення НПП "Дніпровсько-Тетерівський" на місці мисливських угідь Януковича ("Сухолуччя"), НПП «Холодний Яр», заохочує антиекологічні дії у підпорядкованих ДАЛР національних парках та у тих лісо підприємствах, які входять до національних парків, підпорядкованих Мінприроди (приклад – рубки та браконьєрство у Кутському лісгоспі, який входить до складу НПП «Гуцульщина», ситуація у НПП «Ківерцівський»). Скандали в лісовій галузі не сходять з перших сторінок ЗМІ.

У галузі усе ще діють корупційні схеми, започатковані «лісником Януковича» Віктором Сивцем, щодо якого наразі відкрито кримінальне провадження за крадіжки при експорті лісу на сотні мільйонів євро. Замість реальної боротьби з корупцією та незаконними рубками Юшкевич піариться на так званій «Інтерактивній карті вирубки лісів України», згідно якої було «виявлено» більше 700 гектарів незаконних рубок в Закарпатській області (карту було презентовано під час засідання Уряду міністром АПП). Подальші перевірки спростували цю інформацію та підтвердили думку експертів, які заявляли, що ця карта не може в принципі виявляти незаконні рубки.

Додатково:
http://m.day.kyiv.ua/uk/article/ekonomika/ukrayinskyy-lis-strimko-vtrach...
http://pryroda.in.ua/lis/moratoriy-na-eksport-derevyny-panatse/
http://www.zhiva-planeta.org.ua/novuny/416-new.html
http://ecoethics.ru/rukovoditel-goslesagenstva-ukrainyi-kristina-yushkev...
http://ecoethics.ru/ekologicheskie-organizatsii-ukrainyi-trebuyut-otstav...
http://pryroda.in.ua/lystopad/pro-suholuchchya-kivertsivskyy-npp-ohoronn...
http://pryroda.in.ua/lystopad/svyatyy-mykolay-prosyt-zahystu-2/
http://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2127833-moskal-sprostovue-zakidi-...
http://zakarpattya.net.ua/News/163772-Na-Zakarpatti-pratsiuie-robocha-hr...
http://transkarpatia.net/index.php?newsid=74421 Автор: додав Олег Листопад
Источник: сайт антипремії "Свинство року"

Дволикий Янус року

Крім цієї нагороди варто було б заснувати премію ім. Дволикого Януса і нагородити нею пані Юшкевич. У сучасній мові дволикий янус — лицемірна, лукава людина, яка говорить одне, а робить зовсім протилежне. Кривити душею,брехати в очі, перекручувати факти – ось риси, які стали основою її принципів керівництва і підходом до усіх проблем галузі. Христина залишиться в історії українського лісу як людина-невіглас, яка загальмувала розвиток усякого прогресу. Якщо залишиться, якщо ця пам'ять не заросте кропивою і чортополохом.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта