Луценко пропонує змінити усіх керівників лісових господарств України


Луценко пропонує змінити усіх керівників лісових господарств України

Коментуючи ситуацію з незаконною вирубкою та вивезенням лісу, Луценко обурився тим, що після виявлення фактів незаконного вирубування, посадові особи, які за це відповідають, і далі займають свої посади.

 "Минулого року значно пожвавилося протистояння із незаконною вирубкою лісу. Щоправда, це було зроблено руками Департаменту з питань економіки ГПУ. 20 тисяч кубів лісу було відпущено по сфальшованих документах. Близько 1,5 тисячі кубів – накладено арешт. Справа рухається повільно, але підозри досі немає. Мене це не влаштовує. Два провадження і в обласній прокуратурі стосовно лісу поки не принесли підозри. Це неприпустимо. Мене цікавлять не стільки обсяги лісу, які зменшилися завдяки накладеному законодавцями мораторію, а посадові особи, які тим не менше незмінні. Як людина – не як Генеральний прокурор - я б пішов на те, щоб змінити усіх керівників усіх лісових господарств по Україні, бо без цього повірити у зміну політики неможливо", - зауважив Луценко.

Крім того, генпрокурор наголосив на тому, що і обласні прокурори, підопічні яких не будуть боротися з незаконною вирубкою українського лісу, можуть добровільно писати заяви про своє звільнення.

 "Проте це вирішує не Генеральний прокурор, тому саме за прокурорами – законна оцінка діяльності лісників. Я звертаюся до місцевих прокурорів: якщо на вашій території не вами будуть виявлені підпільні лісопилки і браконьєрські вирубки, то заява на стіл відразу. Інакше це не зупинити. Контрабанда і ліс – табу для спокійного споглядання", - зауважив Луценко.Автор:
Источник: mgir.info, 26 Квітня 2017

Так-так

Негайно, як тільки він поміняє всіх прокурорів!

Юрко -пшик ...

Слухати та вірити нашим прокурорам чи поліцаям -можуть тільки наївні ідіоти. Ну наприклад пшик від Авакова недавній - на 8 березня його підлеглі виявили розгромили, задокоментували, бандудиректорів-лісників , хабарників та корупціонерів з рівненщини . Цікаво -де ділись ті 20000 долларів? -подарунок для Христі - хто їх закрисив ??? те що у бюджет вони не попали -то 100%. У минулому році -там же на рівненщині Луценко Аваков Грицак - розказували як вони розгромили банду високопосадвців з прокуратури СБУ та поліції -які контролювали бурштиновий дерибан. Пройшов рік -ніхто не сидить ..все нормально -навішали сєнькі-юрікі лапші на вуха. Дерибан бурштину як ішов так і йде -просто -переставили людей біля корита.Отакі великі люди Луценки Авакови Грицаки -а пшикують як малі діти -видно крадені ними багатства - погано переварюються ...чи просто пережирають??? ...почитайте наприклад це ..."Аваков, Грицак і Луценко облажалися - справа рівненського "бурштинового прокурора" перетворюється у "пшик".http://vse.rv.ua/article/avakov-gricak-i-lucenko-oblazalisa-sprava-rivnenskogo-burstinovogo-prokurora-peretvoruetsa-u-psik.html

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта