Огляд преси

Третий день конкурса. Видео.

Ниже репортажи с третьего заседания, которое сняло все вопросы к конкурсной комиссии... Имея двух действительно сильных претендентов, работающих в области, которая последние годы является самой стабильной и успешной, выбрать варяга... с очень неодназначной репутацией? Видимо были предъявлены весомы аргументы, которые по телевизопру не показывали. М.П.  

Знакомимся с новой элитой

Петро Пешко, екс-керівник “Галсільлісу”

ОЛЕКСАНДР КВАТИРКО: "НАША ПОЛІТИКА – ЦЕ ЛІС, НАША ПАРТІЯ – ЛІС"

Лет 15-20 назад я говорил тоже самое... Остался при своем мнении, но уже давно молчу...То что лесники пошли в политику - громадная ошибка, но.... Мои вошедшие в историю друзья так не считают...М.П.

Лубенський лісотехнічний коледж: Ласкаво просимо на День відкритих дверей - 2017!

Старейший в Украине центр подготовки лесных специалистов приглашает в гости. М.П.

ХТО, ЯК І ЧОМУ РІЖЕ ЛІС ПОБЛИЗУ ГРАНІТНОГО

Тема вирубки лісів для малинчан і жителів району залишається доволі актуальною та хвилюючою. Це показують відгуки на нашому сайті і в соціальних мережах на статтю «Хто зрізав дуби біля Малина?». Нагадаємо, що в ній ішлося про начебто незаконну вирізку дубів у заказнику «Гамарня», про що повідомив анонімний користувач у соцмережах. Однак лісники Слобідського лісництва спростували цю інформацію, показавши нам місце рубки та надавши відповідні дозвільні документи.

Второй день конкурса: субъективные заметки

Коллеги...Комментариев пока не будет. Смотрите кино сами (ссылка ниже начало в 15:00), а у меня дела...М.П.

Мораторий на экспорт леса — не единственный способ поддержки отрасли

ЕС согласился предоставить Украине второй транш(600 млрд. евро), невзирая на то, что наша страна не выполнила главного требования — мораторий на экспорт леса не отменили. В Гослесагенстве уверены, что на сегодня мораторий не главная проблема отрасли. Но даже при отмене моратория волноваться из-за недостатка лесного материала для внутренних нужд не стоит. В прошлом году из 16 заготовленных миллионов кубометров леса, Украина экспортировала всего 2,5.

Конкурс «Рік лісів-17». Що і хто подав на цей момент

Список матеріалів, поданих на «Кожен рік – Рік лісів 2017» (доповнюється раз на кілька днів)

Актуальне інтерв’ю з директором Великоберезнянського держлісгоспу Ольгою Олень

«Ліс не тільки тіло, але й душу гріє», — вважає великоберезнянський патріот зеленого золота Карпат Ольга Олень. Із давніх давен серед скарбів неповторної природи Карпат є ліси Ужанської долини. Їх неозорі каскади гір щедро вкриті зеленою ковдрою крислатих буків, височенних ялиць та інших цінних порід листяних і хвойних деревостанів. Од підполонинського села Суха до заповідної Стужиці, що межує з польським кордоном, від Гусного до Дубриничів, од Лютої до Смерекової вони оперезані стрімкими потоками та дзвінкими струмками в десятках неповторних урочищ. Зачаровують вони краєвидами та унікальними видами пернатих, лісової фауни і флори.

"Ракурс" Ліс: проблеми та перспективи

О ситуации в лесном хозяйстве Днепропетровщины говорят в почти часовой программе ТРК Рудана М.П.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта