Огляд преси

У Києві запобігли контрабанді з України лісу на 2,6 млн грн

Столичні правоохоронці попередили незаконне вивезення за кордон лісу на суму $100 тис. (2,6 млн грн)

На Тернопільщині аукціони з продажу деревини проводитимуть по-новому

        Тернопільщина є однією з семи пілотних областей, в якій планують проводити аукціонні торги на базі електронного майданчика. Таким шляхом підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства планують убезпечити себе від безпідставних систематичних звинувачень із боку покупців у тому, що деревина на біржі реалізовується непрозоро.

Луценко пропонує змінити усіх керівників лісових господарств України

Коментуючи ситуацію з незаконною вирубкою та вивезенням лісу, Луценко обурився тим, що після виявлення фактів незаконного вирубування, посадові особи, які за це відповідають, і далі займають свої посади.

ЯК ВРЯТУВАТИ ЛІСОСМУГИ ВІД ОСТАТОЧНОГО ЗНИЩЕННЯ?

Це питання було розглянуто на засіданні районного оперативного штабу протидії незаконній вирубці лісів та лісосмуг у Печенізькому районі, яке провели голова районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко.

Жителі закарпатського села потерпають від нещадної вирубки лісів

Жители закарпатского села страдают от беспощадной вырубки лесов. Загроможден лес, варварская рубка, разрушена грузовиками дорога. Жители села Ворочево страдают от бесхозяйственности лесников и заготовителей древесины. Сельские чиновники признают: влияния на них почти нет. Выпуск ТСН.19:30 за 26 апреля 2017 года

Волинські ліси під загрозою Видео

Ліси можуть зникнути через комах-короїдів. Шкідники стрімко створюють свої колонії і швидкими темпами знищують здорові дерева. Феромонні пастки, які мають вберегти від короїдів хвойні, не завжди спрацьовують. Екологи та лісівники кажуть: врятувати ліс може санітарна вирубка уражених дерев. Проте до червня на неї діє заборона. http://www.5.ua 

ЗРУБАТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ: ШКІДНИКА ЛІСІВ НА ВОЛИНІ ЗУПИНИТЬ ТІЛЬКИ СОКИРА?

Вообще-то лесникам надо было для начала написать в Гослесагентство, которое уже полгода преподносит новые санитарные правила, как своё достижение. Да и вообще не очень понятно, как могут местные депутаты повлиять на нормы утвержденные Кабмином? Конечно,  в целом - МОЛОДЦЫ....Своевременно, профессионально и интересно проведено ... отлично освещено в прессе... Жаль нет четкого посыла к органам исполнительной власти  (Гослесагентство, Минагрополитики, Минприроды)  с требованиям ещё раз осмыслить ситуацию и комплексно пересмотреть правила регулирующие рубки и защиту биоразнообразия в лесах. М.П.

ДРАМА НАЦІОНАЛІСТИЧНОГО РЕВАНШУ

В складні часи надзвичайно руйнівними є прості відповіді на складні питання та прості реакції на ці прості відповіді.

Памяти Чернобыльской трагедии

Украинский пианист-виртуоз снял пронзительный клип о Чернобыльской трагедии. Евгений Хмара исполнил свою музыку в чернобыльской тишине. и  соединил её с видеорядом, который не оставит равнодушным никого.

На Житомирщині вночі затримали «дубових браконьєрів» (ФОТО)

Уночі 24 квітня до чергової частини Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників місцевого лісгоспу про виявлення факту незаконної порубки дерев поблизу с. Жабче. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта