Науково-технічна інформація №9

До даної збірки Науково-технічної інформації увійшла робота консультанта Світового Банку В.І.Підкоритова "Проблеми лісового ринку України, пов’язані з вимірюванням, сортиментацією та оцінкою якості деревини в круглому вигляді" та неофіційний переклад польських "Правил продажу деревини у Державному лісовому господарстві Державні ліси на 2011 р.". Висловлюємо подяку Світовому Банку за дозвіл на розміщення цих матеріалів.

НТІ №8 "Ліси Сумської області (макет інформаційного довідника)"

Завантажити у форматі PDF

Правила измерения древесины хвойных пород в Польше

С согласия руководства команды Всемирного Банка, работающей по проекту ФЛЕГ, размещаем перевод новых правил измерения древесины хвойных пород в Польше, которые вступают в силу уже в следующем году. Это фрагмент работы, направленной на совершенствование методики сортиментации, оценки качества и измерения круглого леса, выполняемой в рамках проекта. М.П.

НТІ №6 "Ліси Житомирської області (макет інформаційного довідника)"

Український лісовод розміщує у вільному доступі макет інформаційного довідника «Ліси Житомирської області», підготовлений Науково-інформаційним центром Держлісагенства України. Основою карт-схем, які увійшли у довідник, послужили дані останнього лісовпорядкування (2008). Цифровий матеріал, підготовлений на основі повидільної бази даних, актуалізованої станом на 2010 рік.

НТІ №5 "Ліси Київської області (макет інформаційного довідника)"

Вивчення інформаційних потреб працівників лісового господарства, представників екологічних організацій, любителів природи і взагалі, широких верств населення показало, що існує гостра потреба у доступних картографічних та аналітичних матеріалах про ліси країни. Виконуючи один з пунктів плану робіт на 2009-2010 роки, спеціалісти НІЦЛ розробили макет інформаційного довідника по лісам Київської області. Довідник передано спеціалістам Київського ОУЛМГ і розміщено в Інтернет з метою обговорення, збору критичних зауважень та побажань.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта