ХТО, ЯК І ЧОМУ РІЖЕ ЛІС ПОБЛИЗУ ГРАНІТНОГО

Тема вирубки лісів для малинчан і жителів району залишається доволі актуальною та хвилюючою. Це показують відгуки на нашому сайті і в соціальних мережах на статтю «Хто зрізав дуби біля Малина?». Нагадаємо, що в ній ішлося про начебто незаконну вирізку дубів у заказнику «Гамарня», про що повідомив анонімний користувач у соцмережах. Однак лісники Слобідського лісництва спростували цю інформацію, показавши нам місце рубки та надавши відповідні дозвільні документи.

Лесники Буковины реагируют и объясняют

Многие перекосы в отношении общества к лесникам и лесному хозяйству связаны с тем, что настоящих лесников общество очень давно не видело и не слышало. Их заменяют те, кого Президент, Кабмин или Министр назначили говорить от имени лесников или "асфальтовые лесоводы", которые знают теорию, но далеки от реалий работы в отрасли.  Тем приятнее размещать подобные матерималы, которые написаны людьми, знающими ситуацию изнутри. Со своей стороны подтверждаю, что рубки в полосах примыкающих к дорогам необходимы. К примеру, в зоне ЧАЭС,   их отсутствие привело к полному разрушению асфальтового  дорожного полотна за 10-15 лет. Это при почти полном отсутствии движения. Дороги выложенные булыжником держатся дольше.... М.П.

Головний лісівник Свалявщини вважає вибіркову вирубку кращих дубів і буків у Стройному "прохідною рубкою" (ДОКУМЕНТИ) (ФОТО)

В надежде на комментарий, размещаю эту информацию на фронтальной странице. Что это за "проходная" в 114 лет, с объемом ствола 1.37 кбм? Что это за номера на самых лучших деревьях? М.П.

Представник Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) в Україні Андрій Плига: Майже кожна офіційна рубка лісу насправді порушує закон

Координатор по роботі з волонтерами українського представництва Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Андрій Плига в інтерв’ю УНІАН розповів, чому легальна вирубка лісу часто стає злочином, як лісничі вводять в оману громадськість, і де в Україні зберігся еталон лісу. На фото: Праліси на Поліссі збереглися за щасливих обставин / facebook.com/bryhynets

Про Сухолуччя, Ківерцівський НПП, охоронні зони навколо гнізд та мораторії на рубки від облрад

14 грудня 2016 р під керівництвом народного депутата України, секретаря Комітету з екологічної політики Верховної Ради України Остапа Єднака відбувся круглий стіл із заповідної справи та охорони лісів, який вже став традиційним і проводиться вп’яте. У ньому взяли участь народні депутати, представники зацікавлених міністерств і відомств, національних парків, громадських організацій. Розглядалися такі питання: Про створення Дніпровсько-Тетерівського національного парку І. Іваненко, Мінприроди України

Розслідування: як влаштована вирубка лісів у Карпатах

Дещо про технологію промислової вирубки лісу в Українських Карпатах - на прикладі Свидовецького хребта.

Тарас Матвіїв: Контроль громад за плануванням рубок деревини не діє на Львівщині

Депутат Жидачівської міськради, активіст руху "Стоп, лісоцид!" Тарас Матвіїв вважає, що першим завданням, яке дозволить відновити довіру людей до дій працівників лісгоспів на Львівщині, є налагодження реального впливу громад на планування рубок.

Офіційна позиція ЗОУЛМГ щодо ВІДЕОматеріалу «Закарпатська різанина бензопилою: як нещадно вирубують Карпати (ВІДЕО)»

Не размещал клип, вызвавший ответ Закарпатского ОУЛМГ, но теперь придется. М.П..

"Країну зливають: або влада, або люди, які ставлять їй підніжки", - громадський активіст про нищення Карпат (відео)

У Румунії незаконні рубки прирівнюються до терористичної діяльності, в інших країнах - до загрози національній безпеці. А в Україні зараз ліс крадуть всі. оКарпати - на межі катастрофи. Фото: varota.com.ua.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта