Прочее

Закони про ліси України радянського періоду (НТІ №4)

  НТІ в лісовому господарстві

  Випуск №4, грудень 2009 "Закони про ліси України радянського періоду"

Еще раз о стратегии использования Нижнеднепровских арен

Песчаные арены Херсонской области, - самый популярный участок лесного фонда Украины, - проблемам, с ним связанным, посвящено наибольшее число публикаций, как научного, так и публицистического содержания.

 

Об итогах и перспективах степного лесоразведения

Данную статью следует рассматривать в качестве реакции на последние обсуждения проблем лесоразведения в Степях Украины, проведенные Госкомлесхозом и Минприроды. 

 

 

Рекомендації по створенню лісових насаджень на забруднених радіонуклідами бувших сільгоспземлях Полісся для реалізації проекту Біокарбонового фонду в Україні

Наведені вимоги до основних операцій по створенню насаджень. Приведені практичні рекомендації по породах і густоті лісових культур.  

Принципы выращивания леса

В последние годы лесоводы-практики все чаще сетуют по поводу качества нормативов, регламентирующих лесное хозяйство Украины. Это не удивительно: структура и содержание действующей нормативной базы унаследованы со времен плановой экономики, составляющими которой были ориентация на достижение «валовых» (га, кбм), а не экономических (грн) показателей, подробнейшая регламентация работ и тотальный контроль.

Теоретичні та технологічні основи відтворення лісів на засадах екологічно орієнтованого лісівництва

В черговому номері бюлетня "НТІ в лісовому господарстві" розміщено інтернет-версію рекомендацій «Теоретичні та технологічні основи відтворення лісів на засадах екологічно орієнтованого лісівництва». Рекомендації підготовлено колективом кафедри лісовідновлення та лісорозведення Національного університету біоресурсів і природокористування України під керівництвом професора Віктора Мельхіоровича Маурера.
Вихід друкованої версії рекомендацій затримується, але користувачі нашого сайту вже зараз можуть ознайомитися зі змістом цього корисного та цікавого документу.

ТИПОЛОГІЧНА СТРУКТУРА ЛІСІВ УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІССЯ

Проаналізовано типологічну стуктуру лісового фонду Полісся, який знаходиться у розпорядженні Державного комітету лісового господарства України, показані його особливості в породному, віковому аспектах, охарактеризовано походження насаджень за породами. Рекомендовано використати результати роботи при формуванні лісової політики України і в учбовому процесі.

Удосконалення лісовідновних і санітарних рубок в соснових лісах Полісся

Проаналізовано основні правила, які регламентують проведення рубок у лісах. Показана невідповідність окремих положень правил їх трактуванню лісівництвом, особливо, що стосується лісовідновних рубок. Наведено прийоми проведення санітарних рубок.
 

Повний текст статті у форматі PDF 

(Для перегляду використовуйте Sumatra PDF viewer)

До проблеми оптимізації лісистості в Україні

Проаналізовано динаміку лісистості України. Показано особливості формування лісистості по окремих лісорослинних зонах та її співвідношення з оптимальноою величиною. Дана оцінка законодавчим вимогам стосовно збільшення лісистості держави. Зроблено висновок про доцільність збільшення площі лісів в Україні за рахунок типово лісових зон, і в першу чергу Полісся. Рекомендовано використати результати роботи при формуванні лісової політики України і в учбовому процесі.

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта