Степная пыль – лесная быль

Ветеран плана преобразования природы Владимир Ерусалимский /Память пожилого  человека избирательна: о том что делалось в УССР ветеран напрочь забыл, а о том что было в малороссийских губерниях Российской империи - помнит...М.П./

Степове лісівництво: зло чи благо? Спроба оцінки впливу на степову екосистему

Фрагмент космічного фото долини річки Велика Кам’янка через 30 років після «залісення».

Зачем уничтожают степь?

Не надо критиковать: за короткий срок лесники Гослесагентства достигли небывалого прогресса.

Лісоводи відповідатимуть за 6,5 мільйонів гривень на знищення степу

Державна фінансова інспекція викрила в 9 областях лісові господарства, що саджали ліс на території степу без необхідних для цього документів. Загальна сума завданих збитків - понад 6,5 млн грн.

Села без пасовищ?

Не позаздриш сучасному українському селянинові. Мало того, що дошкуляє безробіття та безгрошів’я, так іще вряди-годи мешканців села позбавляють чи не єдиного стабільного джерела доходу. Йдеться про утримання великої рогатої худоби. Саме корівка-годувальниця для багатьох селян є можливістю бодай мінімально звести кінці з кінцями – оплатити рахунки за світло та воду, придбати якусь одежину, поставити на ноги дітей-онуків.

Степ лісом приростає

Статья из числа пропущенных, - 10 дневной давности, но... Её название  очень хорошо сочетается с предыдущим сообщением, поэтому я оставляю её на первой странице. М.П.

Лісорозведення - загроза збереженню степів

Активісти громадської кампанії «Збережемо українські степи!» видали брошуру «Лісорозведення - загроза збереженню степів», на 12 сторінках якої докладно і в той же час в доступній формі викладені причини створення кампанії проти залісення степу.

Лесоводственно-правовые аспекты степного лесоразведения

Привожу сокращенный /без таблицы и списка литературы/ вариант первой части своей не законченой последней работы по степному лесоразведению, которая была в основном доложена на круглом столе, проведенном в рамках программы ФЛЕГ Всемирным банком Украины. Вероятно, я ещё вернусь к этому направлению своей деятельности, но это будет не скоро, поэтому не стану томить почти готовую публикацию в архиве. Благодарю Алексея Василюка за отличные фотографии, некоторые из которых  я использовал. Жду критики. М.П.

Як би в часи Геродота існувала українська залізниця…

Крик степных лесов услышан. Теперь они кричат вместе со степями...Статья Павло Гавриловича Вакулюка не осталась незамеченной... М.П.

Лісники донищують історичне обличчя країни

Степ… В уяві кожного українця при цьому слові виникають неосяжні ковилові далі, увінчані скіфськими курганами і козацькими могилами. Ніщо не тривожить цілинний спокій, тільки у небі заскиглить степовий орел та в долині злякано свисне байбак, і лише десь на горизонті за тремтячим маревом жаркого повітря мчить стрімка постать козака…

Останні коментарі

Оформлення лісгоспів (Каталог 2016 року)

Сайти лісової галузі

Пошук

Вхід

bigmir)net TOP 100 службы мониторинга серверов Яндекс.Метрика Разработка сайта